Hledáte místo pro svou svatbu ve středočeském kraji, mezi Plzní a Prahou, a Vaším vysněným ideálem jsou zámecké prostory? To správnou volbou by pro Vás mohl být třeba zámecký hotel Panství Dlouhá Lhota, který se nachází v malebné brdské krajině, nedaleko Příbrami. Kromě svatby v Panství Dlouhá Lhota je hotel vyhledáván i pro firemní akce, oslavy, pro relaxaci i pro příjemné posezení s přáteli či známými v naší restauraci či zámeckém parku.
Pokud si rádi dopřejete luxus, svatba v Panství Dlouhá Lhota může být tím ideálním řešením. A proč si to myslím? Protože zde najdete vše, na co si jen vzpomenete. Nespočet pokojů různé úrovně a restaurace je samozřejmostí. Třešničkou na dortu se pak může stát vinný sklep, Wellness & Spa, kurty pro aktivní odpočinek nebo krásný velký zámecký park s menhiry :).
Tak co myslíte? Zní to super, že? Nalákala jsem Vás?

Svatba Adélky a Aleše v Panství Dlouhá Lhota

Adélka a Aleš, které jste už viděli v příspěvku o kombinaci rodinného/ předsvatební focení prožili svou svatbu právě v Panství Dlouhá Lhota.
A jak svatba v Panství Dlouhá Lhota vypadá? Jednoznačně zámecky! 🙂

Mrkejte na průřez dalším horkým letním svatebním dnem, který jsem strávila s A+A, jejich rodinou a přáteli!
Přípravy nevěsty a ženicha probíhaly v krásných pokojích samotného zámku či konírny. Samotný obřad v krásné zahradě. A celá oslava ve svatebním stanu, kde pro nás obsluha přichystala oběd, dortíček i večerní raut. Odpolední odpočinek se hosté mohli natáhnout do stínu vzrostlých stromů zámeckého parku, kde proběhl i první novomanželský tanec. Večerní trsání a zábava se opět přesunula do stanu. Taková to byla svatba! Všechno od ranních příprav až do juchání do příštího rána v jednom areálu. Ráda bych zdůraznila, že to vážně chcete! 🙂 Ušetříte tím čas, stresy s přejezdy, na kterých se může cokoliv stát, hledání místa na parkování atd.

Za mě krásné, příjemné a rozlehlé svatební místo, které jsem si bohužel nezvládla ani celé prohlédnout, přestože jsem přes den nalítala více než krásných 17km. A to už je něco – podotýkám, že se jedná o jeden z mým svatebních rekordů! 🙂 Vzpomenu si a ještě teď jsem unavená :D.
A teď už se pojďme na to podívat.

Mrknout můžete samozřejmě opět i na videjko.