Další svatba, kterou jsem měla tu čest fotit, se konala v Hrádeckém dvoře.
Znáte to tam? Hrádecký dvůr se nachází v Červeném Hrádku nedaleko Plzně, směrem na Ejpovice, Rokycany.
Jedná se opravdu o menší dvůr s maličkou stodolou a uvnitř budovy pár pokojíků, které můžete využít na přípravy a přespání po svatbě.

Jednou za uherák jedete fotit víceméně pár kilometrů od domova a říkáte si, jaká je to pohoda a nic se nemůže stát.
Opak byl pravdou a svatba Barči a Michala pro mě byla docela adrenalin :D.
Nejenže předpověď počasí byla dosti deštivá a bouřlivá a já neodhadla vrstvy a pak jsem se pěkně koupala ve vlastní štávě :D, ale ráno, cestou na svatby jsem píchla kolo.
Naštěstí to bylo jen pár kilometrů před cílem a zvládla jsem dojet na místo včas, ale přichystala jsem mnoha přítomným i nepřítomným pánům pěknou zábavu.
Řeknete si, že vyměnit kolo pro chlapa není takový problém. Pokud máte rezervu. Rezervu jsem měla… Ale… jaksi šrouby na kole byly s pojistkou a žádný klíč nepasoval… a shánějte v sobotu mechanika, který Vám na počkání kolo sundá a zalepí :D…

Mno, každopádně tímto se omlouvám a ještě jednou děkuji všem zúčastněným, kteří se postarali o mě i moje autíčko, abych se večer mohla zase v pořádku vrátit zpátky domů :).

První setkání s Barčou a Michalem bylo tuze vtipné. Přijeli ke mně na kafíčko a předsvatební schůzku, kdy jsme probrali veškeré detaily, lépe se poznali, trošku se sobě otevřeli :). Než jsem jim ale otevřela dveře, netušila jsem, co mě čeká za nimi. Ano, byl to Michal s Barčou, ale k mému překvapení, já se s Michalem už potkala. Malounko jsme se poznali na VŠ, kde jsme spolu chodili na němčinu. Michal to předem věděl a při předchozí komunikaci se prostě nezmínil :D… Záměrně? Tak jsme se mému překvapení a společnému setkání hezky zasmáli a o to byly příjemnější vyhlídky na svatbu.

A teď už k té svatbě.
Svatba to byla horká, jak už jsem zmínila a ačkoliv prostředí bylo na můj vkus malé, málo zelené, a kvůli dětem ne příliš vhodně umístěné (přímo u silnice), atmosféra panovala příjemná, přátelská.
Večer nás všechny čekalo příjemné a netradiční překvapení a to “vystoupení” všech skvělých přítomných stepařek a v zápětí i menší zápas přítomných judistů.
Bylo to parádní! 🙂
A já jsem vděčná, že jsem mohla být součástí. Baru, Míšane, moc děkuju za důvěru ve mě vloženou 🙂 ♥

Mou tvorbu můžete dále sledovat na FB, IG, případně mě můžete odebírat na youtube, kde se můžete již tradičně mrknout i na slideshow z téhle svatby :).
lokalita: Hrádecký dvůr