Co takhle svatba na sjezdovce? Třeba svatba na Sádku? Ano, všemi deseti! Jde to a jde to krásně!!! ♥

Pamatujete si na Míšu a Míšana a jejich předsvatební focení?
Už před rokem bylo na tenhle příspěvek skoro pozdě… 😀 ale jak říkám lepší pozdě, než-li vůbec :D…

Těmhle dvěma krásným lidem, a to jak zvenčí, tak hlavně uvnitř, jsem měla tu čest fotit jeden z jejich nejkrásnějších dní koncem září 2020.
Byla to svatba, kde bylo tak trochu „přeMíšováno“ :D, svatba, kterou si nevěsta na začátku plánovala možná trošičku jinak….

Jak jistě víte, často září bývá ještě teplé, slunečné, krásné babí léto. Tak tomu ale nebylo o víkendu, kdy vzniklo M^2….
No řekněte, co se vám vybaví, když slyšíte slovo sjezdovka? Sníh, lyže, občas husté sněžení, občas déšť, vítr.
Tedy sem tam i nějaká ta nepřízeň počasí. A věřte, že svatba na sjezdovce i za takového nepříznivého počasí, může být tuze krásná. A taky že byla!

V sobotu ráno, po tom, co jsem dle zmatené navigace a bez signálu našla nevěstu a taky zatoulanou skvělou vizážistku ze svatební agentury Láskonky, Luci :), probíhaly přípravy dle plánu, hezky v teple, byť šeru.
Na obřad se vyjelo na kopec. Na sjezdovku Sádek, nacházející se nedaleko německých hranic. Byly krásné 3°C, lilo jak z konve a foukal nepříjemný, studený vítr.
Svatebčané v zimních kabátech, holinkách, držící deštníky tak pevně, aby jim neuletěly, nevěsta s husí kůží nejspíš úplně všude :D…
Ale nic z toho nikomu nevzalo ani ždibec dobré nálady a úsměvu na rtech. Nádhera! ♥ Zbytek dne už se přesunul do vytápěných stanů, na soukromou zahradu, kde bylo přeci jen komfortněji.

A řeknu vám zcela upřímně – Nejenže výzdoba a celkové pojetí celé svatby mi bylo velmi blízké, ale panovala tak skvělá atmosféra, kterou vytvořili báječní lidé, a to jak kamarádi, tak rodina :).
Celý den pro mě osobně tedy byl dost adrenalin, hlavně kolem poledne (to víte, klouzající mokrá tráva, držení si deštníku ve všemožných pózách, s cílem uchránit si alespoň trochu techniku, následné utírání totálně mokré techniky a dlouhé odmlžování po příjezdu do tepla, to není jen tak), ale beru to tak, že jsem pokořila další výzvu, technika prošla zátěžovými testy a já odjížděla domů pozdě večer a s úsměvem na tváři. Protože tohle!!! To byla jedna z těch svateb, která se mi zapsala hluboko do ♥.

A vy dva Míšani, ještě jednou, děkuju, že jsem to mohla být já, kdo zvěční váš den :-*!