Chcete si uspořádat menší svatbu svépomocí a ušetřit co nejvíce peněz? Ale stále nemůžete najít vhodné místo, kde nebudou chtít za pronájem zrovna majlant? Co takhle zkusit najít vysněné prostory přes airbnb.
Stejným způsobem to udělala loni Ája s Jirkou a uspořádali si krásnou, komorní svatbu v jižních Čechách. Pronajali si tuto super chatu ve vesničce Klínovice.
Svatba to byla komornější, ale o to kouzelnější! Účastnili se opravdu jen ti nejbližší a vytvořili vážně báječnou atmosféru. Pilo se, jedlo se, tančilo se, smálo se. Nic, včetně bouřky či navlékání prstýnku na špatnou ruku, nemohlo zkazit tuhle párty, naopak. A tak to má být!

A ti dva? Tihle dva miláčkové mi vážně přirostli k srdci. :). S Ájou jsme se poznaly někdy na jaře a sedly jsme si jak prdka na hrnec. A jelikož jsem zjistila, že je to vážně můj člověk, nejednou jsme si spolu do svatby báječně zafotily. Nakonec to byl snad osud, neboť Ája se v dalších měsících stala grafičkou našeho týmu Láskonky ♥ , který se komplet podílel na téhle krásné oslavě.

Těžko sepsat pár výstižných řádků, když ve mě zbylo tolik krásných a pozitivních pocitů.

Takže na závěr ještě jednou – Ájo a Jirko, díky, že jsem se mohla stát součástí vašeho velkého dne a vašich životů. Bylo mi obrovským potěšením ♥

08/2019

místo: Klínovice 12
grafiky, svatební tiskoviny: nevěsta Andrea dostálová (součástí týmu Láskonky)
květiny a zachraňovaný dort: Svět podle Kristin
make-up, vlasový styling: Lucie Kramperová make-up artist & hair stylist
šaty a občerstvení: úžasná maminka nevěsty, Zuzka 🙂