Svatba a moderní trend s názvem glamping? Jak to jde dohromady? S takovou maličkou svatbou ” na pohodu” velmi dobře!
Když mi napsala Hani, že plánují přesně takovou svatbu v glampingu Útulnoff, nedaleko Plzně, skákala jsem radostí až do stropu!
Tyhle intimní maličké svatby já tuze můžu. A glamping – juchů, to bude stylovka! ♡

Ještě než na vás nasypu spoustu fotek, trošku vám povyprávím, jak náš příběh začal :).


Předsvatební schůzka a přípravy

S H+H jsem se poprvé potkala na schůzce v říjnu, kdy jsem hned dostala kytičku k svátku, který jsem zrovna měla. Ach, jak milé gesto! ♡ Děkuji! :-*
Na schůzce jsme probrali všechny detaily a těšili se společně na den D, tedy svatebního dne na překrásném glampingovém místě Útulnoff.

Stejně mile pokračovalo i každé další setkání (a že jich od té doby bylo!), navzdory všem nemilým událostem, které nás čekaly…

Osud tomu chtěl tak, že na nás všechny seslal prokletí jménem COVID…
Hani psala, celá rozrušená, že svatbu v plánovaný termín musí pošoupnout či úplně zrušit. Neboť oba dva lehli. Já lehla asi týden na to. A musím říct, užívala jsem si tedy plnými doušky. Detailů vás ušetřím :D.
Online jsme se snažili najít náhradní řešení. „Ukecat“ oddávajícího na jiný den. Ovšem problém byl s lokalitou, která byla již plně vybookovaná na další dlouhé týdny… Co teď?
Nu, vše se tak nějak poskládalo v náš prospěch, majitelé glampingu se smilovali a uvolnili nám prostory, kdy sami chtěli oddechnout právě na tomto odlehlém místě. (Majitelům Útulnoff tedy patří obrovský dík za vstřícnost!)
Kytička od Svět podle Kristin zařízená. Styling od Lucky Kramperové zařízen. Oddávající – zařízený. Já? Jasně, přijedu kdykoliv, moc se těším!

Den D v glampingu Útulnoff

Hurá, a tak se vše podařilo! Konečně přišel den D.
Neboť jsem ještě nebyla úplně v kondici, čerstvý pocovidový stav se projevoval vysílením, rozklepanýma rukama, nadopovala jsem se a vydala se na cestu.
Svatební agentura Láskonky, téměř v plné sestavě, na značkách!

Konec listopadu a místo barevného listí, které bychom stejně možná nestihli, na nás čekal sníh – ach, jaká pohádka! Možná až moc velká. Neboť chumelenice byla řádná a vítr na kopci ne úplně příjemný :D.  
Proběhly veškeré přípravy a šli jsme nafotit portréty.
Vzhledem k počasí, jsme vydrželi tak 2krát 5minut (s pauzou samozřejmě) a běželi se schovat a ohřát… A já doufala, že v mém rozpoložení z toho něco bude. Tfuj tfuj, držela jsem si pěsti.

Oddávající navzdory chumelenici také dorazil… Byť asi s hodinovým zpožděním, ufff… Byla jsem pěkně nervózní, neboť venku bylo už pěkné šero. Vážně už nás tlačil čas. Následovalo dlouhé přemlouvání oddávajícího, aby obřad proběhl venku. “Vždyť je tam krásně, snížek, je to tam připravené, nazdobené, pane Pivoňka, prosííííím… Těch pár minut venku jistě všichni zvládneme… Prosíííím…” Další uffff – zvítězili jsme! A fofrem běželi ven ulovit poslední denní světlo :).

Paráda. Sice všechno trochu na „punkáče“, ale vše se podařilo na jedničku.
Pak už následovala oslava v blízkosti kamen a nejlepších přátel 🙂 ♡.

Hani, Hynku, děkuju, že jsem mohla být s vámi a zachytit pro vás tak významný den. I pro mě se stal nezapomenutelným! Přirostli jste mi k srdci ♡

A teď se pojďte se mnou ohlédnout zpět – svatba Hani a Hynka aneb třešnička na dortu a uzavření mé svatební sezóny 2021.
Mrknout můžete nebo pro neklikače na youtube.V hlavních rolích: Hani, Hynek a jejich přátelé ♡
Lokalita: glamping Útulnoff
Svatební agentura Láskonky, ve složení – fotografka: moje maličkost,
vizáž: Lucie Kramperová make-up artist & hair stylist
květina, korsáž: Svět podle Kristin
oddávající: unitář Luděk Pivoňka
Prstýnky: Eliška Lhotská