Předsvatební “poznávačkou” nazývám párové, zásnubní či předsvatební focení.
Jak už říká samotný název, jedná se o focení snoubenců před svatbou, kdy se většinou potkáváme poprvé a jedná se tedy o takovou celkové poznávání se. Proč celkové? Nejenže se poznávám já sama se snoubenci. Zjišťuji, jací jsou, co mají a nemají rádi, jak jsou či nejsou otevření, kde je jejich komfortní zóna, jaký mají vkus atd. atd. Tahle část je tak trochu prací psychologa. Vedení konverzace, vytváření přátelské atmosféry a “bezpečného místa”.
Druhou částí předsvatební poznávačky je samotné poznávání se snoubenců s foťákem/ mnou jakožto fotografkou, tvůrcem vzpomínek.
Takže vážně taková celkovou, oboustranná předsvatební poznávačka! 🙂

Zaznamenávání uvolněných, vysmátých, emotivních a láskyplných okamžiků, to je moje! ♥
Pravidelně tyto láskyplné příběhy můžete sledovat na mém Facebooku nebo Instagramu.

Jak už jsem se určitě dříve zmínila, párové focení patří mezi mé nejoblíbenější disciplíny.
Uděláme si hezkou procházku, pokecáme, společně se zasmějeme, lépe se poznáme. Samotné focení většinou moc neženeme a necháváme dost na pohodu. Žádné sledování hodinek. Prostě vše podle nálady. Já mám i čas a prostor být více kreativní. Každé focení se mnou je tedy spíše reportáž, než nějaké krkolomné, křečovité pózování. Z póz totiž moc emocí člověk nevytříská…
A já emoce tuze ráda! Ale to už o mně víte :).

Kromě toho, že se trochu blíže poznáme a s největší pravděpodobností si zvyknete i na pohled foťáku, odhodíte stres a stud, získáte společné uvolněné fotky plné lásky, které možná doposud ani nemáte.
Ve svatební den už budeme mít natrénováno, takže vše půjde jako po másle a samotným focením strávíme ještě méně času, tedy nebudete utíkat Vašim svatebním hostům.
Byť musím podotknout, že novomanželé si často tu chvilku klidu klidu, kdy jsou poprvé za celý den “sami dva” (ok – ještě já jako spíše pozorovatel ;-)), užijí. Mají čas si popovídat, odfrknout a uvědomit si, co se to právě ten den stalo! ♥

Dost z vás mi často píše, jak se neradi fotíte nebo alespoň partner z toho neskáče 2 metry vysoko… Věřte nebo ne, většina mužů, která mi kdy přišla na focení a měla obavy ze samotného focení, fotit se nechtěli, “frfňali”, často samotné focení a průběh focení zhodnotili velmi kladně. Kolikrát spojovali focení a mé výkony se slovy – super, sranda, zábava… A to je pro mě sakra skvělá zpětná vazba!

Takže pánové, nebojte se, vůbec to nebolí a vynasnažím se z toho udělat vážně něco pozitivního!

Více o výhodách absolvování předsvatebního focení píšu tady.

A teď už pojďte mrknout na jednu z krásných předsvatebních “poznávaček”, kterou jsem prožila s Maruškou a Ondrou, na jaře roku 2021. Ráda vzpomínám!