Míša fotila celou naši rodinu, musím ji pochválit za profesionální přístup. Dokázala nás uvolnit a nikdy jsme si nemysleli, že budeme mít fotky jako z pohádky ♥. Moc děkujeme a všem doporučujeme!!!

Karolína Vránová

 

Míšu jako fotografku vřele doporučuji. Dokázala nás zachytit tak jak jsme opravdu chtěli a každá fotka nás hřeje u srdce. Děkujeme.

Kristýna Suko

 

Dlouho jsem přemýšlela jak zareagovat na tak nádherně napsaná slova, kterými okomentovala naše svatební album Míša. Ani já nejsem žádný pisálek, takže nečekejte nic výjimečného, ale nemoha jsem to nechat bez odezvy. Její tvorba se mi líbila už několik let, a proto když přišel čas vybrat svatebního fotografa, neváhala jsem a hned jsem napsala Míše. Sice jsem jí oslovila asi 8 měsíců před termínem svatby, ale trnula jsem strachy, že už bude náš termín obsazený. Osud tomu chtěl,že mi Míša s radostí oznámila, že bude naše svatební fotografka a je ochotná za námi takovou dálku přijet. Už při první konverzaci ohledně focení jsem si řekla, že to bude sympatická slečna a bude radost s ní strávit nějaký čas. Ze zásnubního focení jsem měla strach já i Kristián a moc se nám do toho nechtělo. Ani jeden nejsme typ lidí, kteří by se nestyděli a byli před cizími lidmi zcela spontánní. Překvapivě jsme s Míšou strávili příjemné odpoledne plné smíchu a dobré nálady. Oba jsme si po tomto setkání řekli, že to nakonec byl fajn den. Když jsme dostali výsledné fotografie, byli jsme nadšení. O to více jsme se těšili na svatební den. Věděli jsem totiž, že fotografie, které z něj vzejdou, budou prostě krásné. S Míšou jsem byla po celou dobu svatebního plánování v kontaktu a vždy mi se vším ráda pomohla či poradila. Na svatbu dorazila už den předem, aby si obhlídla místo a nasála atmosféru. Svatební dopoledne plné příprav strávila Míša s mojí rodinou a hned od začátku k nám zapadla jako dlouholetá kamarádka. Chovala se totiž jako má další družička a s čímkoliv ráda pomohla a ještě u toho stíhala i všechno fotit. Na svatbě ji všichni přijali mezi sebe a nikdo by si ani nevšiml, že ještě před pár hodinami ji kromě nás nikdo neznal. Dokázala se bavit s našimi kamarády, ale i si zatancovat s dědečkem či maminkami. Kromě toho, že jsme od Míši získali fotografie, které jsou naprosto úžasné, získala jsem i skvělou kamarádku, která mě kdykoliv vyslechne nebo mi pomůže. Pokud tedy někdo stále tápe v tom, kdo by jim měl nafotit jejich velký den, můžu s klidným svědomím říct, že Míša je ten správný člověk. Protože pokud chtějí mít odborníka, skvělé fotografie, člověka s čistou duší, neustálým úsměvem na tváři a čišícím optimismem, tak u Míši se jedná o vlastnosti a schopnosti zahrnuté v jednom balíčku. Děkuju Míšo ❤️

Ivča Samlerová

 

Míšu bych si už troufla označit jako naší rodinnou fotografku 🙂 Nafotila nám svatbu, nedávno bříško a vždy to dopadlo k naší velké spokojenosti. Letos se ještě těšíme na newborn focení a také bude fotit svatbu našim nejlepším přátelům, kde budeme s Vítkem svědčit. <3 Věřím, že tím s Míšou rozhodně nekončíme 🙂 Je to profesionálka na svém místě a můžeme ji jen doporučit!

Nikol Bělová

 

Míšiny fotky mě okouzlily na první pohled a její stránky jsem na FB sledovala už nějakou dobu. Proto to byla jasná volba pro naše svatební focení. Míša je moc milá, vtipná, osobitá a pohodová fotografka, na které je vidět, že ji práce baví a to se odráží hlavně v jejích fotkách. Zatím jsme spolu strávili jedno studené dopoledne v závějích na Šumavě, kde jsme trošku trénovali na svatební focení. Ale i když celé focení bylo v náročných podmínkách, moc si jsme si ho užili a výsledek je naprosto překrásný…. Chceme Ti ještě jednou moc poděkovat za krásné fotky a těšíme se na další pokračování .Začátek formuláře

Iva Švábová

 

Poprvé jsem si na Míšu vymyslela úkol, kdy měla na fotku nacpat čtyři dospělé lidi a k tomu ještě tak, aby to vypadalo super. Zvládla to naprosto s přehledem a já jsem věděla, že svatební fotografka je jasná. Teď za sebou máme předsvatební focení a jsme nadšení. Míša se snažila, abychom se uvolnili a dopadlo to jako příjemně strávené odpoledne plné smíchu. Co se týče výsledku, tak ten je jednoduše bezkonkurenční. Na fotkách jsou zachyceny upřímné okamžiky radosti, štěstí i lásky. Takže DĚKUJEME a už se těšíme na svatbu.
Edit: Jen těžko hledám slova, kterými bych popsala, jak moc jsme rádi, že nám Míša svatbu fotila. Nebo spíš, jak moc jsem ráda, že nás doprovázela po celou tu cestu od zásnub až k oltáři. Svatební fotograf pro mě byl moc důležitý, protože jsem věděla, že po letech mohou vzpomínky vyblednout, ale fotky je zase vždy oživí. A Míša to zvládla na jedničku a vlastně líp než to 🙂 Jsem ráda, že zachytila jak mě a manžela, tak všechny naše hosty, rodinu, prostředí, momentky… a to vše s trpělivostí, pohodou a úsměvem na rtech, který je jí vlastní. Ze všech fotek na nás dýchá teplo, spokojenost, radost a LÁSKA. Hledala jsem fotografa, který bude profesionál, ale zároveň se před ním nebudeme bát vyjádřit různé požadavky a dokáže během focení navodit uvolněnou atmosféru. To vše a vlastně ještě víc jsme dostali.
Jsem jsi jistá, že i do budoucna Míša zůstane naše rodinná fotografka .

Hanka Znášiková

 

Pokud váháte a přemýšlíte, jestli si Míšu vybrat, tak neváhejte. Já si ji na svatbu zvolila kvůli neotřelým nápadům a kamarádskému přístupu, atd. Její fotky splnily moje očekávání a mám na svatbu ty nejkrásnější vzpomínky ☺ zamlouvejte ale rychle, mívá rychle obsazeno. A nebo si udělejte, jako my svatbu třeba v pondělí 🙂 :-*

Katka Razýmová

 

Míša nás fotila už po druhé a pokaždé jsme byli moc spokojení. Fotky byly vždy nádherné a nevěděli jsme, jakou si vybrat. Je moc příjemná a focení umí krásně zorganizovat. Máme rádi její přirozený styl fotek. Jsme rádi, že jsme si na svatbu vybrali zrovna ji! Určitě všem doporučujeme. ❤

Karolína Fürst

 

Mám jen slova chvály! S Vašíkem Míša zacházela jak kdyby byl její vlastní☺. Maličký byl spokojený a focení v košíkách prospinkal. A hlavně, Míša zvládla focení i se mnou – člověkem, co se fotí opravdu nerad a je absolutně nefotogenický a hluchý na jakékoliv rady. Výsledek předčil má očekávání a jsem opravdu moc a moc spokojená! Kdo váhá a před objektivem se třeba stydí, nebojte se toho, s touhle šikovnou slečnou to jde samo☺.

Andy Křivancová

 

Míšu můžeme jen pochválit. Byli jsme moc spokojení. Rychlá komunikace, profesionálnípřístup, bezkonkurenční fotky.

Tereza Sladká

 

Míša nejenže je strašně energická, milá a pozitivní bytost, ale je i výborná fotografka. Má skvělé nápady a ještě líp je umí zrealizovat. Vše probíhá v klidu a bez stresu, což se podepisuje i na výsledku. V ničem není problém a snaží se vyjít maximálně vstříc! Focení mě moc bavilo a výsledky jsou vážně skvělý ❤📷

Anna Bublová

 

S Míšou jsme absolvovali zásnubní i svatební focení. Při zásnubním jsme se s Míšou hlavně seznamovali a poznávali, co párové focení obnáší☺. Vše proběhlo v pohodě. Míša poradila, byla trpělivá a vymyslela moc hezké místo. Na svatbu už jsme neměli žádné obavy. Focení bylo naprosto profesionální. Ve všem jsme si vyhověli. Výsledkem byly krásné fotky, které se všem moc líbily. Určitě doporučujeme.

Kateřina Michalovská

 

S Míšou jsme si zatím vyzkoušeli předsvatební focení, které jsme brali jako přípravu na náš budoucí svatební den. Aby to neměla moc jednoduché, tak jsme si vzali i našeho čtyřnohého miláčka, který jí to rozhodně neusnadňoval, ale nakonec se s tím poprala a vznikly opravdu krásné fotky, které ani nevíme, jak dokázala vytvořit, protože nám bylo hrozně vedro, byli jsme stydliví a náš Ozzy jí neustále otravoval. 😅 Díky této zkušenosti se už nemusíme ničeho bát a můžeme se jen těšit na naše svatební fotky, protože Míša nám dokázala, jaká je talentovaná fotografka. 😊Dodání hotových fotek navíc Míše trvalo pouze týden, takže je nejen šikovná, ale také velmi rychlá. ☺️ Rozhodně doporučujeme!😊📸

Žaneta Daňková Chadimová

 

S Míšou jsme se domluvili na předsvatební focení i focení v náš svatební den. Během předsvatebního focení jsme si poprvé vyzkoušeli jaké to je, když Vás fotí opravdový profík. Fotky jsme poté dostali ještě před naším svatebním dnem a mohli zhodnotit naše pózy a úsměvy. I díky tomu jsme poté během našeho svatebního dne byli klidnější, jak se před objektivem chovat a tvářit. Spolupráce i komunikace s Míšou byla po celou dobu výborná. A samozřejmě to nejdůležitější – výsledné fotky – byly fantastické a naprosto splnily naše už tak vysoké očekávání, které jsme měli. Děkujeme za zvěčnění našeho velkého dne a spolupráci s Tebou můžeme jen doporučit.

Pavel Roubal

 

Na Míšu jsem narazila tak, že jsem u kamarádky viděla fotky jejího synovce a moc se mi líbily. Já sama jsem si přišla naprosto nefotogenická,ale kamarádka mě přemluvila,ať si udělám aspoň těhotenské fotky na památku. Doma jsme se domluvili, že to zkusíme a volba byla jasná. Přestože jsme měli oba s mužem pocit, že žádná fotka nebude hezká,protože jsme byli nervóznía v křeči, Míša byla úplně v pohodě a fotky se povedly. Po narození miminka už jsme rovnou volali Míše,protože jsme byli spokojení jak s krásnými fotkami,tak s domluvou. Oceňuju i neuvěřitelně rychlé dodáni – do týdne. Za nás určitě doporučuji.

Romana Zadřažilová

 

Příjemně strávené odpoledne s fotografkou, která to umí nejen se světlem, ale i s dětmi. Děkujeme za krásnou památku a doporučujeme!

Kačenka Sarkisovová

 

Musím říct, že jsem měla strach, někomu svěřit fotografování našeho velkého dne. Když jsem ale zabookovala Míšu a sledovala před naší svatbou její fotky, strach ze mě pomalu odpadával. Když nám Míša poslala fotky z té naší, utvrdila jsem se v tom, že jsme si nemohli vybrat líp .. Fotky jsou naprosto úžasný a my vlastně skoro ani nevíme, kdy je stihla vyfotit  .  „Povýšila“ jsem jí na naší rodinnou fotograku a už se těším, až bude další příležitost si od ní nechat nafotit další životní události . Jo a je to děsná sympaťanda!

Tereza Mesnerová

 

Míšu můžu jenom doporučit S přítelem jsme se toho dost obávali, protože foťák není náš kámoš , aleee Míša je úžasná fotografka, se kterou to nebyla žádná křeč, ale opravdu jsme si to užili a nasmáli se.

Lucie Hájková

 

S Míšou jsme se potkaly náhodou a hrozně jsme si sedly. Jako je skvělá holka, tak je i fotografka. Z fotek jsem byla nadšena! Každá fotka má svého ducha a příběh.. ♥

Klára Benešová

 

Focení s Míšou bylo super…v podstatě celé dvě hodinky jsme se smáli a celá akce tak proběhla nenásilně a pohodově i pro mě, i když jsem se foťáku dopředu bál.

Jan Myslík

 

Focení jsme si s Ondrou moc užili. Míšu už znám dlouho a je to moc super ženská. Je vidět, že focení ji moc baví a to se vždy podepíše na výsledku. Na Míši fotkách se mi líbí ta pestrost, každé focení je jiné, jiná místa, v jiném duchu. Už se těším až si to zas zopakujem! ♥

Alena Langová

 

Naprosto úžasná fotografka, která má plno nápadů a kreativity, umí si poradit v nestandardních situacích, její práce je originální a citlivá a přístup profesionální.

Klára Soukupová

 

Skvělá a šikovná Míša! Má osobitý styl focení, rychlá a příjemná komunikace nikdy nechybí, její fotky mají příběh a srší emocemi. Vyhoví všemu a všem. ♥

Domi Kučerová

 

Míša, ta nejšikovnější fotografka na světě! ♥ Focení s dítětem je často boj, ale Míša i přesto vykouzlí zázraky! ♥

 Kateřina Dregerová

 

Míšu jsme si vybrali na focení naší svatby, protože se nám moc líbil její styl a zajímavý nádech fotek. Focení jsme si s ní vyzkoušeli ještě před svatbou v centru Prahy a bylo to super, máme z něj nádherné fotky . Míša je moc fajn, spíš jsme si připadali, že nás fotí kamarádka, žádné strojené pózy. Na svatbě už jsme pak věděli, do čeho jdeme, takže z focení už nebyl žádný stres. Fotky dopadly také výborně, i když jsem měla obavu, protože bylo špatné počasí, ale i tak Míša na fotky přenesla zajímavou atmosféru a detaily, které se nám moc líbí. Jsme moc rádi, že jsme si Míšu vybrali a rozhodně ji můžeme jen doporučit, fotky mluví za vše.

Míša Hodoušková